Naše izolační polyuretanové pěny EXY® mají nejnovější atestace a podléhají aktuálním normám vydaným Evropskou unií. Nabízené izolace na zateplení jsou testované v nezávislých laboratořích, takže vlastní certifikáty potvrzující prvotřídní kvalitu pro použití kdekoliv na světě. PUR pěna EXY® má unikátní složení, které nabízíme jako jediná společnost v Evropě. Produkty dodáváme do severských i tropických zemí, kde jsou velice populární a mají vynikající výsledky doložené certifikací.

Polyuretanová pěna EXY® podle místa použití:

Novostavby a rekonstrukce

Polyuretanové pěny EXY® jsou vhodné nejen jako izolace pro novostavby, ale také v případě rekontrukce starších domů. Skvělé izolační vlastnosti a prvotřídní kvalita předurčuje pěny pro jejich použití v interiéru i exteriéru. 

Dozvědět se více

Ploché a šikmé střechy

EXY®45 Spray System se používá pro nové komerční střechy nebo pro použití na obnovu stávajících střech. EXY Spray System® nabízí vyšší pevnost v tlaku a hladší povrch. Výsledkem je stabilní bezšvový štít.

Dozvědět se více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace